«Проблема не в нових правилах, а в старих водіях», – тернополяни про паркування (Відео)

Наприкінці вересня почали діяти нові правила паркування автомобілів. Тепер вас можуть визнати правопорушником автоматично, і ваша присутність – не обов’язкова. Щодо штрафів, то найбільше заплатите за зайняте місце для людей з інвалідністю: від 1020 – до 1700 гривень. За несуттєве порушення, якщо ваше авто не заважає рухові інших машин, пішоходів чи велосипедистів – штраф 255 гривень. Заплатите за 10 днів – отримаєте знижку 50%.

Чи знають тернополяни нові правила паркування – дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР.

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

У Теребовлі вкладають демонтовану бруківку. Ремонтувати дорогу не планують

Наступна стаття

Через котельні на торфі другий день протестують тернополяни (НАЖИВО)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.