Працівники облавтодору перекрили дорогу через заборгованість (НАЖИВО)

Працівники облавтодору перекрили дорогу Тернопіль-Хмельницький. Акція запланована з 10 до 12 години. Рух транспорту регулює патрульна поліція.

Нагадаю, через недофінансування працівники облавтодору з травня цього року працюють за скороченим графіком 2-3 дні в тиждень. Так зберігають робочі місця та забезпечують проїзд дорогами Тернопільщини. Проте люди вже кілька місяців не отримують заробітної плати. Нині заборгованість по виплаті з червня по вересень становить 16 мільйонів. За словами облавтодору під загрозою виконання заходів щодо зимової підготовки доріг.

Акцію протесту працівників облавтодру Перше інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР транслює НАЖИВО

Попередня стаття

Щороку у трьох сотень жінок Тернопільщини виявляють рак грудей

Наступна стаття

Якщо нас сьогодні не почують і не виплатять зарплати, будемо страйкувати, – працівники облавтодору (Наживо)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.