Як Україні позбавитися енергетичної залежності, – Ю. Тимошенко (Відео)

Реклама

Як Україні позбавитися енергетичної залежності? Відповіді на це та інші запитання – у серії інтерв’ю лідера партії ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко. Політик пояснює, що таке Новий економічний курс і як він покращить життя кожного українця.

 

«Україна буде енергетично незалежною, вона буде видобувати масштабно свої енергоносії, в тому числі і природний газ. І тарифи в нас будуть адекватні. Тому що ми енергетично можемо бути самодостатніми» – лідер партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

У ДТП на Тернопільщині загинув водій, іншого керманича – госпіталізували

Наступна стаття

Через крадіжку на Чортківщині батько заявив на сина у поліцію

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.