У міськраді обговорюють повернення маршруток на лінії (Наживо)

У Тернопільській міській раді вдруге за день зібралися представники влади, управління транспорту, перевізники та громадськість. Учасники засідання обговрюють умови, за яких місцеві перевізники погодяться виїхати на маршрути.

 

Нагадаємо, сьогодні зранку відбулося засідання постійної комісії, під час якого знайти шляхи виходу з транспортної кризи. У результаті було погоджено зібратися вдруге о 16:00 годині, аби прийняти певні рішення.

 

У сесійній залі перебувають також журналісти Першого інтернет-телебачення Тернопільщини “МедіаТОР”. Онлайн трансляцію НАЖИВО Ви можете переглянути на нашому сайті www.mediator.te.ua, а також на сторінці “МедіаТОРа” у Фейсбук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  1. Коментар

    Прокуратурі проти власників маршруток відкрити кримінальні справи, про диверсію! Після припинення маршрутних перевезень містом, суттєво зросте надходження коштів для тролейбусного депо, так як тролейбуси будуть завантажені не пенсіонерами а людьми працюючими. Не можна більше допускати до перевезень бізнес Мединського! Мединського всім скопом засунути в сміттєвий контейнер і відвести на звалище!

  2. Коментар

    Мединського у відставку! З маршрутчиками розірвати договір на перевезення! Обявити новий конкурс на перевезення пасажирів, Є в населення багато одиниць транспорту які можуть возити за 2 гривні!

  3. Коментар

    Пропоную назавжди позбутись маршруток в файному Тернополі. Підтримаємо Тролейбусне депо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.