Зважаючи на ціни, 15 тисяч гривень, – тернополяни про розмір пенсії (Відео)


З 1 грудня в Україні розпочався перерахунок пенсій. Він охопить близько десяти мільйонів українських пенсіонерів. Перерахувати обіцяють надбавки, підвищення та мінімальні пенсійні виплати особам з повним стажем.

 

Прожитковий мінімум з першого грудня становить 1853 грн., відповідно до цієї суми і перераховуватимуть пенсії. Нагадаємо, з першого липня до грудня прожитковий мінімум становив 1777 грн.

 

Чи вистачає пенсіонерам коштів на прожиття та яким, на їхню думку, сьогодні має бути реальний розмір пенсії, журналісти Першого інтернет-телебачення Тернопільщини “МедіаТОР” запитали у тернополян.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

У Тернополі під час нападу на “Національну лотерею” постраждали двоє працівників

Наступна стаття

У Тернополі змінили умови постачання елекроенергії до споживачів

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.