У Тернополі штрафуватимуть рибалок-відчайдух

Проект TERNOPILTIME

Рибалиш без рятувального жилета – плати штраф. За недотримання правил безпеки під час риболовлі, прихильникам «тихого полювання» загрожують штрафи від 340 грн. Щоб уникнути відповідальності, рибалкам необхідно мати із собою рятувальні жилети і мотузки, а також не виходити на лід при плюсовій температурі.

Інспектори муніципальної поліції разом з рятувальниками провели на Тернопільському ставі рейд. Рибалок попередили про небезпеку перебування на льоду під час температурних перепадів, а також повідомили про штрафи, які застосовуватимуть до тих, хто не має рятувальних жилетів і мотузок.

 

«Відповідно до Правил благоустрою м. Тернополя забороняється: виходити на лід водних об’єктів при температурі повітря вище 0°C та товщині льоду менше 5-7 см для одного пішохода; 15 см для групи людей з дистанцією 5 м  в колоні по 4 особи та 25 см – при масовому катанні на ковзанах. Окрім того, у кожного любителя зимової риболовлі повинні бути з собою рятувальний жилет та лінь довжиною 15-20 м з петлею на одному кінці і вантажем вагою 400-500 г на іншому кінці. За недотримання цих правил поведінки на кризі, передбачений штраф від 340 грн.. Під час рейду ми не штрафували, а лише попереджали рибалок, але далі до порушників застосовуватимуться штрафи», – каже начальник управління муніципальної поліції Тернополя Ігор Максимів.

 

До слова, під час профілактичного рейду на Тернопільському ставі виявили порушника: чоловік рибалив на місці зимувальних ям. Відтак йому загрожує адміністративна відповідальність.

Вікторія Неборак

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.