У Тернополі судили браконьєра, який виловив понад 100 кілограмів риби

У Тернополі відбувся суд по справі щодо незаконного вилову риби одним із жителів краю. Розглянувши апеляційну скаргу, суддя Тернопільського апеляційного суду залишив без змін постанову Зборівського районного суду від 11 жовтня 2018 року. Відтак, попередньо вилучені у браконьєра речові докази будуть знищені. А це – металевий човен, весла та ставні сітки.

 

Також цією постановою суд закрив провадження у справі у зв’язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності за ч.4 ст. 85 КУпАП (порушення правил використання об’єктів тваринного світу). 

 

Встановлено, 9 червня 2018 року, вночі, Ігор Р. на річці Серет забороненими знаряддями незаконно виловив майже 110 кг риби (зокрема, 6 щук, 35 коропів, 101 лина, двох лящів), заподіявши природним ресурсам шкоди на суму 15 тис. 606 грн.

 

Не погодившись із рішенням Зборівського районного суду, захисник Ігоря Р. подав апеляційну скаргу та просив провадження у справі закрити за відсутністю в діях Ігоря Р. адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 85 КУпАП. Вважає, що у справі відсутні докази порушення його підзахисним правил рибальства, оскільки вилучені предмети вилову йому не належать. 

 

Варто зазначити, що Ігор Р. на судові засідання не з’являвся, хоча і був належним чином повідомлений. До суду апеляційної інстанції від його захисника надійшло клопотання про розгляд скарги без їхньої участі. 

 

Проаналізувавши доводи апеляційної скарги та дослідивши матеріали справи, суддя Тернопільського апеляційного суду прийшов до висновку, що постанова суду першої інстанції відповідає вимогам закону і підстав для її скасування немає. Прес-служба Тернопільського апеляційного суду.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

На Буччачині з лісу “зникли” 82 дерева, відповідатиме лісник

Наступна стаття

У Тернопільській митниці роз’яснили процедуру ввезення та розмитнення «євроблях»

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.