У Заліщицькому районі більше 30 школярів захворіли на кір

На Тернопільщині кількість хворих на кір зросла у сотні разів, порівняно з минулим роком. Якщо у 2017 році зафіксували всього 298 випадків захворювання на кір, то цьогоріч вже 2 тисячі 876, з яких 814 – у листопаді, – каже начальник відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ “Тернопільський лабораторний центр МОЗ України” Марія Павельєва.

 

За даними моніторингу інфекційної захворюваності, кількість хворих зростає щодня. Так, минулого тижня спалах кору зафіксували в одній із шкіл Заліщицького району. Захворіли понад 30 дітей. Форма перебігу захворювання – середньої та легкого ступеня важкості.

 

Епідемічна ситуація із захворюваності на кір в Тернопільській області кваліфікується як неблагополучна. Тож, жителям краю радять не відмовлятися від щеплення та проходити цю процедуру вчасно.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

За добу у тернопільських маршрутках постраждали три жінки

Наступна стаття

На Тернопільщині мама двох маленьких дітей потребує термінової допомоги

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.