У Білій голова виборчої дільниці винесла печатку (Відео)

Про інцидент розповідають на сторінці  ‎ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок‎ до ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок у Фейсбук.

 

– На виборчій дільниців с.Біла голова, забравши печатку, була відсутня більше як півгодини. Прийшовши на дільницю, жінка нервово витягнула печатку з власної сумки. Де перебувала голова комісії-невідомо, так як і те, для чого їй була потрібна печатка. Наразі про факт повідомлено поліцію та надано пояснення слідчо-оперативній групі.

 

Про випадок розповів й спостерігач Назар Лис:

 

– І от раптом в 15.50 вирішила голова ДВК пані Наталя Постільська покинути виборчу дільницю, це не є порушенням. Але виникла підозра що пані Наталя взяла печатку із собою , підійшовши до секретаря та заступника голови комісії я попросив показати печатку зоб впевнитись зо вона на території дільниці, нащо отримав відповідь що вони не знають де печатка потрібно чекати голову. О 16.23 голова повернулась і печатка виявилась в сумочці яка була з пані Головою за межами ВД. Це є порушення п. 12 додатку 1 до постанови ЦВК 212 від 1.09.2015 р. Згідного чинного законодавства я написав заяву в поліцію і в Білецьку сільську виборчу комісію (ТВК). Все зафіксовано на відео, до речі голова від партії чинної влади, написав чоловік.

 

На зауваження активістів, про те що не можна з дільниці виносити печатку, голова комісії відповіла: «На безриб’ї і рак риба, шукати, шукати, ну щось мусили знайти».

 

 

Опубліковано ВО "Автомайдан" Тернопільський осередок Неділя, 23 грудня 2018 р.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.