Тернопільська майстриня створює новорічні іграшки з перегорілих лампочок (Відео)


 

Створюючи настрій: новорічні іграшки з перегорілих лампочок. Друге життя старим речам надає тернопільська майстриня Ольга Чіркова.

 

«Розмальовую лампочки, аби вберегти природу», – розповідає майстриня Ольга Чіркова.

 

На виготовлення ялинкової прикраси йде близько двох годин. Усі візерунки наносять вручну. Найпопулярніші ­– зимові пейзажі та символи наступного року.

 

«Я сьогодні намалювала ялинку, дерево і хатку», –  каже учасниця майстер-класу Ліда.

Аби виготовити новорічну іграшку самостійно, потрібні акрилові фарби, джгут та клей для цоколя. Собівартість ялинкових прикрас невелика, потрібна лише праця.

 

«Лампочки, розмальовані нами, вже цьогоріч висітимуть на ялинці», – повідомляє учасниця майстер-класу.

Майстриня каже, таке хобі може стати прибутковим бізнесом.

 

 

 

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

Одного із потерпілих від вибуху у тернопільському гуртожитку оперують третю годину (Відео)

Наступна стаття

На Підволочищині в руках 11-класниці вибухнула граната. П’ятеро постраждалих

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.