У Тернополі помер відомий лікар Василь Пришляк

 

Вранці, 4 січня, нестало Заслуженого лікаря України, лауреата першої в історії нашої держави Національної медичної премії, кандидата медичних наук, доцента Василя Дмитровича Пришляка. Він не дожив до дев’яносто -десять днів. Чотирнадцятого січня святкував би день народження.

 

-«Пам’ятаємо і любимо його за уважне ставлення до колег, студентів, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував, – написала у соцмережі “Фейсбук” Світлана Сміян. – У нашій пам’яті Василь Дмитрович Пришляк назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним вчителем, порадником, професіоналом своєї справи, справжнім патріотом України, чудовим батьком і дідусем».

 

 

 

Зазначимо, Василь Пришляк – український клініцист-кардіолог, науковець, педагог, заслужений лікар України, доцент. У 1963 закінчив Тернопільський медичний інститут. Після закінчення клінічної ординатури працював на кафедрі факультетської, пропедевтичної та шпитальної терапії. Впродовж двадцяти років проводив практичні заняття з кардіології для студентів та курував кардіологічну службу Тернополя.

 

Протягом 1980–1984 викладав новий на той час предмет — «Курс клінічної фармакології». Упродовж 1997–2003 був доцентом кафедри шпитальної терапії № 2. Від вересня 2003 працював кардіологом-консультантом консультативно-лікувального центру Тернопільського медичного університету.

 

Автор та співавтор понад 110 наукових праць, методичних вказівок і посібників для студентів і лікарів.

 

 

Наталя Борсук

Наталя Борсук

Попередня стаття

У Теребовлі вивозять купи землі з бруківкою (Відео)

Наступна стаття

Очільник Нацполіції краю проінспектував організацію роботи Тернопільського відділу поліції (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.