Тернопільським абітурієнтам варто терміново виготовити ID-картки

Проект TERNOPILTIME 

Для реєстрації та участі в ЗНО-2019 необхідні ID-картки. Відтак абітурієнти, які їх ще не виготовили, змушені поквапитися. Період реєстрації триватиме від 5 лютого до  25-го березня, але для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО потрібно зареєструватися до 18-го березня.

 

За словами відповідального за організацію ЗНО на Тернопільщині Юрія Шайнюка, бажано для реєстрації уже мати виготовлену ID-картку, при її відсутності абітурієнта реєструватимуть за свідоцтвом про народження.

 

Випускники закладів загальної середньої освіти обов’язково складатимуть ЗНО з трьох предметів. Результати зарахують як державну підсумкову атестацію.

 

«Серед обов’язкових предметів зовнішнього незалежного оцінювання – українська мова та література. Цей предмет необхідний при вступі на будь-яку спеціальність до вищих навчальних закладів України. З державною підсумковою атестацією поєднують ще на вибір: історію України або математику і третій предмет ЗНО, який обирає абітурієнт відповідно до умов вступу на обрану спеціальність», – каже відповідальний за ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк.

 

Серед цьогорічних нововведень – обов’язкове складання двох предметів ЗНО учнями ПТУ і студентами коледжів. Результати зарахують державною підсумковою атестацією. Діти з інвалідністю матимуть змогу скласти ЗНО з трьох предметів за шрифтом Брайля. А при вступі на медичну спеціальність необхідно складати зовнішнє незалежне оцінювання з математики або фізики. Загалом при вступі до вишів буде можливість написати 9 заяв на 4 напрямки підготовки.

 

Вікторія Неборак

Avatar

Вікторія Неборак

Попередня стаття

13 січня- Старий Новий рік

Наступна стаття

На Тернопільщині обікрали новорічну ялинку

One Comment

    Avatar
  • Абітурієнтам на магістратуру також потрібні id-картки?

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.