На ГРВІ захворіло більше трьох тисяч жителів Тернопільщини


Кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції більшає на Тернопільщині. Цього тижня в області зафіксували понад три тисячі хворих. Більшість з них – діти шкільного віку. Відтак один з класів Тернопільської ЗОШ №21 закрили на карантин. У загальноосвітніх закладах області навчання не припиняли.

 

«Загалом щодо кількості хворих на ГРВІ, то в області зареєстровано 3140 осіб. Спостерігається тенденція щодо збільшення кількості хворих, оскільки минулого тижня кількість хворих на ГРВІ становила близько 2700. Інформації щодо хворих на грип наразі не маємо. Проблем з поставками вакцин від грипу немає. Жителі області ще можуть проходити вакцинацію. Оскільки в результаті щеплення від грипу ви захистите себе від вірусів, заощадите кошти на ліках», – каже лікар-епідеміолог обласного лабораторного центру Світлана Маціпура.

 

За словами лікарів, у групі ризику діти, пенсіонери, а також особи, які контактують з великою кількістю людей. Саме їм лікарі рекомендують щеплюватися від грипу насамперед. До слова, вартість однієї дози вакцини становить від 200 до 300 грн.

Наразі у більшості регіонів України простежується тенденція щодо зростання рівня захворюваності на грип і ГРВІ. За прогнозами Інституту грипу, у лютому ймовірна епідемія.

Вікторія Неборак

Попередня стаття

У Тернополі жінка з покусаною ногою 5 годин відловлювала собаку-кривдника

Наступна стаття

Вбивство біля “Алюр” у Тернополі: обвинуваченому В.Біляшевичу продовжили цілодобовий домашній арешт

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.