У Тернополі більшає автомобілів-двійників: як вберегтися від сумнівної покупки (Відео)

На Тернопільщині під час перевірки автомобілів патрульні все частіше виявляють так званих “двійників» – номер кузова на транспорті та в реєстраційних документах не співпадають. З початку року такі порушення інспектори зафіксували у 32 водіїв. В подальшому “проблемні” автівки вилучають  та поміщають їх на штраф-майданчик для проведення усіх необхідних експертиз.

 

У сервісному центрі МВС кажуть, без відповідного фахового досвіду виявити підробку важко. Перед тим, як придбати автомобіль, майбутні власники мають переконатися, що купують справжнє авто. Варто затратити кілька хвилин і разом з продавцем авто поїхати до найближчого сервісного центру, де покупець зможе перевірити реєстраційні документи і номери агрегатів машини за наявними інформаційними базами.

 

Якщо виникла підозра щодо легальності авто, тернополяни також можуть звернутися до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. В установі проведуть всі необхідні екс­пертизи і дослідження.

 

Поуршників закону каратимуть згіжно з статтею 290 ККУ. За заміну без дозволу відповідних номерів агрегатів транспортного засобу можна отримати штраф від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Тернопільська обласна аптека № 78 працюватиме ще десять днів

Наступна стаття

Через 10 днів тернопільську аптеку №78 можуть закрити

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.