На Тернопільщині людей незаконно утримували в «реабілітаційному центрі» – відбувся суд

На Тернопільщині шахраї без медичної освіти незаконно утримували людей в обладнаному будинку, який називали «реабілітаційним центром». Кримінальну справу проти підозрюваних розглянули в суді.

 

 

Чоловіки знаходили людей, які страждають від наркотичної, алкогольної, ігрової залежності та яким необхідна допомога фахівців. З метою незаконно отримувати кошти за так зване лікування – утримували їх обманом. Зачиняли пацієнтів на кілька місяців, забирали мобільні телефони та вводили медичні препарати, що пригнічують волю. Протиправні дії підозрювані Ярослав О., Денис Ш., Денис К. та Роман Д. спланували наперед, – пише прес-служба Тернопільського апеляційного суду.

 

 

Слідчі Тернопільського міськрайонного суду 28 грудня 2018 року продовжили запобіжні заходи в кримінальному провадженні відносно підсудних. Проте прокурор прокуратури Тернопільської області та захисники обвинувачених подали апеляції. Відтак двоє підозрюваних перебувають під цілодобовим домашнім арештом. Інші учасники злочину – і далі під вартою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.