Дві Служби біля церкви. У селі Гніздичне на різних мовах молились мирно

У селі Гніздичне цієї неділі молилися українською. Дві релігійних громади розділили поліцейські. Служба Божа обох парафій відбувалася надворі біля церкви.

 

– Вперше від початку війни відбулась панахида за загиблими захисниками українською мовою. Паралельно правили московські попи разом із зазомбованими людьми та запрошеними особами, – написав у соцмережі Ярослав Грін Зелений.

 

Зазначимо, минулої неділі парафіяни УПЦ та ПЦУ спробували одночасно потрапити до церкви. Та бажання молитись закінчилось бійкою. Священик православної церкви потрапив до лікарні а святиню правоохоронці опломбували. Про болючий перехід у православну церкву України розповідали наші кореспонденти у сюжеті.

 

 

 

Наталя Борсук

Наталя Борсук

Попередня стаття

На найбільший річці Тернопільщини розпочався льодохід (Відео)

Наступна стаття

На Тернопільщині ще одна громада перейшла до Помісної церкви (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.