Тваринні відходи з Тернополя відправлять на Хмельниччину

Проект TERNOPILTIME

Тваринний могильник, який виявили поблизу Тернополя минулого тижня, ще не почали ліквідовувати. За словами начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександра Дністряна, 11 лютого фахівці виїхали на місце звалища для проведення обстеження. У результаті було встановлено, що територія звалища між селами  Кип’ячка та Велика Березовиця Тернопільського району, перебуває у користуванні ТОВ «Біобластер». Відтак це підприємство зобов’язалося сплатити штраф і ліквідувати тваринний могильник. Відповідний припис Держпродспоживслужба винесла ще 14 лютого.

Як сьогодні повідомив представник ТОВ «Біобластер» Василь Воробець, підприємство має домовитися із Шепетівською філією «Укрветсанзаводу» про переробку тваринних залишків. Оскільки угода ще не підписана, то ліквідаційні роботи на звалищі не розпочиналися.

За висновками обласної Держекоінспекції, на ТОВ «Біобластер» накладено штраф у розмірі 1700 гривень. Після завершення аналізів земельної ділянки, ймовірне ще додаткове адміністративне стягнення за забруднення навколишнього середовища. А Держпродспоживслужба вимагає заборонити діяльність ТОВ «Біобластер».

«Готуємо розпорядження Держпродспоживслужби області про заборону такої діяльності, а також про розчищення та дезінфекцію цієї ділянки, необхідним є відсортування тих відходів, які вже накопичилися. Це підприємство таку діяльність далі не має права здійснювати», – відзначив начальник управління безпечної харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Олександр Дністрян,

У ТОВ «Біобластер» запевняють, якщо не вдасться домовитися із Шепетівською філією «Укрветсанзаводу», шукатимуть інші підприємства, які займаються утилізацією відходів.

Вікторія Неборак

Попередня стаття

Тернопільські матусі відсудили право на безкоштовну освіту іногородніх дітей

Наступна стаття

Анатолій Гриценко на Тернопільщині (НАЖИВО)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.