Близько 20 тернопільських школярів разом із класним керівником побували у поліції

Близько двадцяти школярів разом зі своїм класним керівником потрапили до поліції. Дпя семикласників школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука провели екскурсію.

 

Правоохоронці розповіли дітям про особливості професії поліцейського, про порушення правил дорожнього руху, хуліганство та ситуації, з якими вони можуть зіштовхнутися. Говорили й про вибухові речовини та петарди, а також можливі наслідки від їх використання. Не оминули поліціанти й теми булінгу.

 

Семикласники відвідали музей, ознайомилися зі зброєю, спецзасобами правоохоронців та амуніцією. Дітям продемонстрували як відбувається затримання правопорушників та проводиться поверхневий огляд.

 

Такі зустрічі у поліції планують проводити й надалі. Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

 

 

підготувала Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

У пам’ять про загиблого поблизу Тернополя мотоцикліста друзі змонтували відеоролик (Відео)

Наступна стаття

У Тернополі стартував унікальний бізнес-курс МESH, де допоможуть започаткувати власну справу (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.