ЦВК розпустила тернопільську окружну виборчу комісію (НАЖИВО)

 

ЦВК достроково припинила повноваження усього складу окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 163 з центром у Тернополі.

 

Про це йдеться на офіційній сторінці Центральної виборчої комісії у Фейсбуці.

 

У повідомленні зазначили,  що комісією було встановлено, що постанова вказаної виборчої комісії від 10 березня 2019 року № 8 “Про утворення дільничних виборчих комісій в межах ТВО 163” була прийнята з порушеннями вимог Закону України “Про вибори Президента України”.
Зокрема, вказана ОВК порушила вимоги виборчого закону щодо права пропорційної частки кожної категорії посад у дільничних виборчих комісіях для кожного суб’єкта внесення відповідного подання, встановивши переваги при призначенні голів, їх заступників та секретарів дільничних виборчих комісій для окремих кандидатів на пост Президента України.

 

Сьогодні члени окружної виборчої комісії дадуть коментарі та роз’яснення щодо рішення ЦВК про ситуацію з ОВК. Подію Перше інтернет-телебачення Тернопільщини транслюватиме НАЖИВО.

 

Наталя Борсук

Наталя Борсук

Попередня стаття

Тернопільську окружну виборчу комісію ТВО №163 офіційно розпустили

Наступна стаття

У пам’ять про загиблого поблизу Тернополя мотоцикліста друзі змонтували відеоролик (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.