Єгиптяни з тернопільського вишу заспівали шевченкові слова (Відео)

 

Два студенти-іноземці, які навчаються у Тернопільському технічному університеті, заспівали «Ой по горі роман цвіте». Юсеф (Youssef Abouzaid) та Ахмеда (Ahmed M Tantawy) приїхали до Тернополя з Єгипту. До Дня народження Тараса Шевченка вони виконали пісню на його слова.

 

-Щиро дякуємо хлопцям, які в такий особливий ліричний спосіб засвідчили свою повагу до української культури, вшанували Кобзаря! Щиро дякуємо вам, Юсефе і Ахмеде, за щирість, терпеливість, старання і прийняття нашої культури. Ви молодці! Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя пишається вами, – написали на сторінці Українська для іноземців.

 

Юсеф та Ахмед передають естафету своїм друзям з Івано-Франківського національного університету нафти і газу та з інших навчальних закладів. Аби ті також продовжили традицію читати і співати твори Тараса Шевченка.

 

 

Попередня стаття

На Тернопільщину йде циклон з дощами і штормовим вітром

Наступна стаття

«Не піду, бо їду з дочкою до Польщі», – жителі Смиківців про вибори (Відео)

One Comment

    Avatar
  • Молодці?

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.