“Мій син перетворюється на демона”: що відомо про підозрюваного у вбивстві молодої тернополянки (Відео)

Нещодавно Тернопіль сколихнула звістка про жорстоке вбивство відомої у Тернополі майстрині з тату Тетяни Подвашецької. 27-річну дівчину зарізали у власній квартирі багатоповерхівки на вулиці Курбаса. Тіло знайшла подруга матері спільно з працівником, який робив у помешканні загиблої ремонт. У вбивстві поліція підозрює співмешканця Тетяни Андрія Горбатюка.

П’ять років тому прізвище нині розшукуваного вже звучало на телебаченн у програмі “Говорить Україна”. Тема – “Мій син перетворюється на демона”. Тоді за допомогою фахівців звернулася мама Андрія. Одного дня жінка подивилася в очі своєму сину і не впізнала його. 21-річний хлопець залив білки очей чорною фарбою. Він був першим в країні, хто зробив з собою таке.

В ефірі програми мама розповіла, що спочатку її Андрій наростив собі ікла, потім змінив форму вух, зробивши їх такими як у ельфів, пізніше він розрізав собі язик і остання його маніпуляція, котра стала абсолютним шоком для матері – ін’єкційне заливання чорною фарбою білка очей.  Після консультації в офтальмолога пані Наталія зрозуміла, що ситуацію поправити неможливо, адже це не що інше, як татуаж очей. Жінка всіляко намагалася його переконати не робити з собою нічого більше, але він не слухав і знову й знов змінював свій зовнішній вигляд в гіршу сторону. Бажання дізнатися чому її син бажає перетворитися на чудовисько, відмовляючись від людського вигляду, й спонукало пані Наталю звернутися у програму  “Говорить Україна”.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Напередодні другого туру президентських виборів поліція Тернопільщини переходить на посилений режим роботи

Наступна стаття

«Доступні ліки» можна отримати лише за електронним рецептом

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.