Жителя Кременеччини, який перерізав горло односельцю, ув’язнили на 7,5 років

На Тернопільщині жителя с. Комарин Кременецького району засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі. 24 липня 2018 року у нічну пору доби обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння у парку в м. Почаїв, побився з односельцем. Під час бійки зловмисник наніс розбитою скляною пляшкою удар у шию потерпілого, після чого залишив місце події. Пошкодження шиї, зокрема сонної артерії, виявились безпосередньою причиною смерті потерпілого.

 

Збаразький районний суд, погодившись із позицією прокурора Кременецької місцевої прокуратури, визнав винним обвинуваченого за ч.1 ст. 115 КК України і призначив йому покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі. Прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Близько 4,5 тисяч електронних рецептів виписали у Тернополі за програмою “Доступні ліки”

Наступна стаття

За добу на Тернопільщині від вогню і води загинули дві людини

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.