На Тернопільщині жінка обіцяє фінансову винагороду за тих, хто смітить (Фото)

Кременчанка Іванна Запольська написала оголошення про те,  що обіцяє винагороду за тих, хто смітить. Так жінка намагається боротися з людьми, котрі викидають сміття у забороненому місці.

Про це пишуть журналісти Kremenets.city

На центральній вулиці, що у парку, за будинком культури, сміття вивезли. Місцеві мешканці зібрали ще п’ять мішків дрібного. Незважаючи на те, що там вже стоїть вказівник з попередженням не смітити, люди продовжують це робити.

 

-Вранці знову наносили! Схаменіться, ні стара, ні нова влада, ні Європа, ні Америка, ні Росія вам тут не смітять. Проявіть громадську, людську свідомість. Бережіть природу, – пише у Facebook Іванна Запольська.

 

Наталя Борсук

Наталя Борсук

Попередня стаття

Усі виборчі дільниці Тернопільщини цілодобово охоронятимуть поліцейські

Наступна стаття

Деякі студенти коледжів можуть залишитися без дипломів

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.