Усі виборчі дільниці Тернопільщини цілодобово охоронятимуть поліцейські

Співробітники поліції охоронятимуть бюлетені та виборчу документацію на усіх 1183 виборчих дільниць області. Перед цим правоохоронці  пройшли інструктаж та обговорили, як реагувати на ситуації, що можуть виникати під час виборчого процесу.

Правопорядок на виборчих дільницях забезпечують майже 1200 співробітників поліції та майже сотня курсантів з вищих навчальних закладів МВС України. Окрім тернопільських поліцейських, задіяними будуть більше сотні колег з центрального апарату Міністерства внутрішніх справ.

В Головному управлінні Нацполіції області в цілодобовому режимі працює ситуаційний центр, який координує та моніторить ситуацію, пов’язану з виборчим процесом на території області, повідомляє ГУНП в Тернопільській області.

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

Тернопільська молодь знайомиться із затребуваними в світі професіями (Відео)

Наступна стаття

На Тернопільщині жінка обіцяє фінансову винагороду за тих, хто смітить (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.