«Нічого доброго не чекаємо», – тернополяни про нового президента (Відео)

Лідером передвиборчих перегонів в Україні є Володимир Зеленський. Про це свідчать оприлюднені результати національного екзит-полу соціологічних служб станом на 18:00.

За даними опитування виборців на виході з дільниць, Володимира Зеленського підтримали 73,2% респондентів, а Петра Порошенка – 25,3%. Не дивлячись на те, що підрахунок голосів ще триває, ймовірно президентом України стане саме Володимир Зеленський.

Що очікують тернополяни від нового президента – дивіться в проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР.

 

Попередня стаття

Поки батьки на роботі закордоном, їхні діти курять “траву” у тернопільському парку

Наступна стаття

У тернопільських церквах орудують крадії мобільних телефонів

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.