На Тернопільщині директорка школи разом з учнями встановила рекорд (Відео)

22 квітня у загально-освітній школі І-ІІІ ступенів смт Гусятинна діти та учні встановлювали шкільний рекорд  – визначали найсильнішого по вижиманні 8-кілограмової гирі за 1 хв. Змагалися учасники трьох вікових груп: учні 8-11 класів, 4-7 класів та вчителі. До заходу долучилася й директорка цього освітнього закладу Олександра Демкура.

За результатами змагань перемогу здобули: Олександр Перегінець (9-В клас) – 53 рази та Арсен Рейтерович  (5-А клас) – 40 разів. Серед вчителів –  Тарас Вікторович Білоус (вчитель фізичного виховання) – 72 рази. Олександра Демкура встановила свій особистий рекорд – 27 разів.

Загалом у заході взяли участь 17 школярів та 4 вчителя. Наступна номінація “Книги Рекордів школи” – “Стійка в планці”. 

Олександра Демкура не вперше дивує жителів Тернопільщини своєю вдачею, професійністю та вмінням зацікавити дітей до навчального процесу. На перервах, наприклад, у цій школі діти замість ігор танцюють. Звичайно ж, зі своєю директоркою. До танців долучаються вчителі і навіть прибиральниці. Таку традицію започаткували недавно, але вже вважають її вдалою. Відео танців на перервах ви можете переглянути Тут.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Поліціанти розшукали неповнолітніх братів, які пропали у центрі Тернополя

Наступна стаття

У Тернополі п’яний син знущався з власної матері

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.