Тернополяни їдуть до столиці захищати рідну мову

25 квітня у Києві відбудеться голосування у другому читанні за громадський законопроект про мову 5670-д. “На нас чекає вирішальний бій за закон про мову. Адже реваншисти вже збираються з силами, щоб не допустити його прийняття”, – повідомляє “Вільні Люди Тернопіль – Самооборона Майдану”.

“Захистити мову – наш громадянський обов’язок. Тому ми їдемо до Києва на віче на підтримку закону про державну мову. Запрошуємо УСІХ тернополян, для яких українська мова є справді цінною, приєднатися до віче під Верховною Радою. Приходимо під парламент о 9:00 і не розходимося, доки закон не приймуть. Разом – і до кінця! Захисти мову – захисти державу!”, – йдеться у повідомленні.

Щоб долучитися до поїздки – заповнюй анкету: https://bit.ly/2GzaR0g або телефонуйте: (097) 122 42 87.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Відзавтра зміниться рух тролейбусів на вулиці Тарнавського у Тернополі

Наступна стаття

«Зеленський об’єднав протестний електорат», – соціолог

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.