Тернопільска команда перемогла у Західноукраїнській лізі за програмою IAAF “Дитяча легка атлетика”

Тернопільська команда учнів п’ятих класів перемогла у ІІІ-му та фінальному етапі Західноукраїнської ліги за програмою IAAF “Дитяча легка атлетика”. Змагання відбулися в Івано-Франківську. Загалом, у фінальному етапі участь взяли команди з Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Ужгорода, Луцька та Івано-Франківська.

У фіналі учасники продемонстрували свою спритність, швидкість та витривалість у випробуваннях: естафета зі стійками та бар’єрами, метання диску, стрибки, швидкісні естафети та комплексна естафета «Формула-1».

За підсумками загальнокомандної боротьби впродовж ІІІ-х турів переможцями Західноукраїнської ліги -2019 стали:
І м.- м. Тернопіль;
ІІ м.- м. Івано-Франківськ;
ІІІ м. – м. Луцьк.

Нагадаємо, цьогоріч захід проходив в три тури. І тур відбувся у Тернополі, ІІ тур приймав Хмельницький, а фінал пройшов в Івано-Франківську. Прес-служба Тернопільської міської ради.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

У Гусятинській школі директорка “ставить у планку” вчителів і учнів (Відео)

Наступна стаття

В тернопільській школі діти питимуть очищену воду з питного фонтанчика (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.