Відтепер «Карту тернополянина» можна отримати за два дні

Відтепер жителі Тернопільської міської територіальної громади зможуть отримати картку вже через два робочі дні. Для цього потрібно попередньо підготувати пакет документів та оплатити вартість термінового виготовлення квитка.

Нововведення стосується всіх видів електронних квитків «Соціальна карта тернополянина»: «Загальний», «Учнівський/Студентський», а також повторного виготовлення квитків категорії «Пільговий». Виготовити картку зможуть ті, хто з певних причин втратив свій електронний квиток. Детальніша інформація про пришвидшене виготовлення карток розміщена на «Порталі тернополянина».

Нагадаємо, отримати «Соціальну карту тернополянина» можуть усі, хто офіційно проживає або працює на території Тернопільської громади. Для виготовлення персоніфікованої картки стандартним способом (впродовж 25-ти робочих днів), необхідно заповнити анкету на сайті https://fayna-karta.te.ua/, або подати документи у Центр надання адміністративних послуг (вул. Князя Острозького, 6, 1-й поверх), чи у ТОВ «Системний зв’язок» (вул. В. Чорновола, 1, ІІ поверх).

Виготовити картку у терміновому порядку жителі громади можуть лише у за адресою: вул. В. Чорновола, 1, ІІ поверх.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

День вишиванки: тернопільські військовослужбовці приєдналися до флешмобу (Фото)

Наступна стаття

Вода з криниць у підтоплених селах краю стала небезпечною

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.