З липня молоді вчені Тернопільщини отримуватимуть удвічі більшу стипендію Президента України та Уряду

З 1 липня цього року розмір стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених зросте більш ніж удвічі. Відповідну постанову Уряд прийняв під час засідання  15 травня.

Так, розмір стипендії Президента для юних науковців збільшиться з 2305,2 гривень на місяць до 6021 грн, а розмір стипендії КМУ – з 1921 грн на місяць до 4014 гривень. Кожна із цих стипендій призначається на 2 роки, – повідомляють у МОН України.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

У Тернополі повідомили про замінування рейсового автобуса

Наступна стаття

«Немає сенсу затягувати», – жителі Лановець за найшвидше проведення інавгурації (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.