«Сто років, не менше», – тернополяни про шлях до європейського життя (Відео)

Жити в центрі Європи – не означає бути європейцем. У нашій країні День Європи відзначають у третю суботу травня сімнадцять років поспіль. Україна єдина держава, яка запровадила свято, не бувши членом ЄС. Так, переконані, це половина справи. Напередодні свята організовують ряд заходів, флешмобів, аби сформувати позитивну громадську думку щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомити якнайбільше людей з європейськими цінностями та традиціями та залучити населення до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС.

Що думають тернополяни про шлях українців до європейського життя, – дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР.

Попередня стаття

З 20 травня вулюцю Веселу у Тернополі частково перекриють

Наступна стаття

Тротуаром, поблизу Тернопільського ставу, їхала легківка. Порушника встановили  (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.