Через негоду на Тернопільщині з затоплених подвір’їв викачують воду (Фото)

Вчора, 24 травня, на Тернопільщині вирувала негода. Внаслідок випадання великої кількості опадів в Збаражі підтоплено домогосподарства.

Позаливало не тільки подвір’я та городи – вода затекла й у житлові будинки.

Наразі Збаразькі рятувальники за допомогою мотопомпи відкачали воду з 5 подвір’їв. Повідомляє Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині вчать дітей правильно харчуватися (Відео)

Наступна стаття

У Тернополі встановлять пам’ятник захиснику від епідемій і чуми

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.