Степан Барна звітує про чотири роки на посаді голови облдержадміністрації (НАЖИВО)

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна йде у відставку. Таке рішення очільник області прийняв одразу після інавгурації Володимира Зеленського.

Сьогодні четвертий губернатор Тернопільщини прозвітує про чотири роки роботи на посаді голови ТОДА у прямому ефірі Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР.

 

Попередня стаття

На тернопільському пляжі чергуватимуть рятувальники

Наступна стаття

У Тернополі розшукують квартирного злодія (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.