«Тарас Пастух – надійний. Він йде у Верховну Раду, щоб допомогти у цій війні», – військовослужбовець Микола (Відео)

21 липня – вибори до Верховної Ради України. Політичні партії визначилися з кандидатами.  У Тернополі від парламентської фракції «Об’єднання Самопоміч» по округу №163 (Тернопіль) змагатиметься український громадський діяч та політик, Народний депутат України 8-го скликання Тарас Пастух.

Тараса Пастуха як кандидата в народні депутати до Верховної Ради України підтримує  побратим Микола.

– З Тарасом був на таких завданнях, у яких проявляється надійність. Такі люди як Тарас Пастух мають бути у Верховній Раді. Він не йде класти бруківку чи лавочки на своєму окрузі й фотографуватися. Він йде, щоб  допомогти у цій війні, допомогти людям, які були там, які мають проблеми після. Йде, щоб розв’язувати ці проблеми на рівні держави, – каже військовослужбовець Микола.

Зазначимо, Тарас Пастух працював головою Бучацької районної державної адміністрації у 2008-10 роках. З початком війни (2014–2015 рр) – військовослужбовець розвідувальної роти 128-ї гірсько-піхотної бригади Збройних сил України.

Попередня стаття

Ремонт Гаївського мосту завершать, якщо профінансує держава

Наступна стаття

Розвиває аграрний сектор Тернопільщини, – доктор економічних наук Василь Коломийчук про Івана Чайківського (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.