Заробляти мають українці, а не на українцях, – Петро Ландяк про ефективність політиків (Відео)

Гість суспільно-політичної програми “Позиція” керівник фракціі ” Громадянська позиція” у Тернопільській міській раді Петро Ландяк. У студії “МедіаТОРа” говоримо про життя українців до і після виборів, основні проблеми в уряді та шляхи їх вирішення, корупцію і тарифи. Щоддо ефективності роботи політиків, посадовець зазначає, заробляти мають українці, а не на українцях.

“Недосвідчені парламентарі – це згаяний час для країни. З монополією у сільському господарстві потрібно боротися, а власникам земель створити умови для заробітку. Ціни на газ можна знизити, зекономивши на зарплатах очільників «Нафтогаз України». Ліки в Україні потрібно купувати за фіскальними чеками, а в підприємців вимагати продаж через касові апарати. Протягом року пенсії можна збільшити вдвічі.”, – переконаний Петро Ландяк.

Детальніше – у програмі «Позиція».

Попередня стаття

Непрофесіонали в політиці – прірва для країни, – Микола Томенко (Відео)

Наступна стаття

У деяких тернопільських багаповерхівках гарячої води не буде ще півтора місяця (Список адрес)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.