На Тернопільщині люди перекрили дорогу

На трасі Тернопіль -Жванець між смт. Скалат і с.Колодіївка Підволочиського району люди перекрили дорогу, не пропускають великогабаритний транспорт. В акції протесту взяли участь близько 30 чоловік. 

Люди рухаються по пошкодженних участках доріг, й вимагають, аби на місце прибули представники органів місцевого самоврядування та служби автомобільних доріг. Причиною такого вчинку стало неналежний стан доріг. Люди просять поремонтували 38 км.дороги: від Смиківців до Гримайлова.
Правопорядок на місці події забезпечують правоохоронці.
Попередня стаття

У Тернополі мешканці багатоповерхівки “застукали”крадія на гарячому

Наступна стаття

На Тернопільщині люди вийшли на протест, бо вимагають ремонту дороги

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.