На Тернопільщині люди вийшли на протест, бо вимагають ремонту дороги

Люди вимагають ремонту дороги, тому вийшли на акцію протесту − великогабаритний транспорт не пропускають.

Як повідомив UA: Тернопіль депутат Скалатської громади Сергій Сарабун, подія відбувається на трасі Тернопіль-Скалат-Жванець (автошлях Т-2002), між м. Скалат і с. Колодіївка Підволочиського району.

За його словами, жителі громади цією акцією звертаються до представників Служби автомобільних доріг в області, щоб відремонтували 38 км дороги: від Смиківців до Гримайлова.

«Протестувальники не перекрили повністю дорогу, а тільки обмежили рух транспорту. Наразі там близько 30 людей, акція проходить спокійно та без порушень. Її учасники будуть протестувати до 18 години», − розповів черговий Підволочиського відділу поліції Олег Хома.

Як зазначила прес-секретар Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, до людей виїхав заступник начальника САД Юрій Іваниця, щоб зʼясувати їхні вимоги.

«Найгірша ділянка дороги, 200 метрів, потребує капітального ремонту, тобто реконструкції основних шарів: основи, зносу і покриття. Ремонт цього відрізка там буде коштувати 3 млн гривень. Ми розробили і подали в Кабінет Міністрів програму відновлення доріг територіального значення, адже він видає постанову на ремонт обʼєктів такої вартості. Цього року нам виділили 270 млн гривень. За ці кошти підрядником відремонтовано дорогу Доманове–Ковель–Чернівці–Тереблече. Більше постанов не було», – каже заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільскій області Юрій Іваниця.

Він вважає, що стан доріг погіршився через великоваговий транспорт. Крім того, водії вантажівок не дотримуються заборони руху за температури більш ніж +28 градусів.

«Ділянка дороги, що практично зруйновна – це місце виїзду автомобілів з кар’єру «Полупанівка». При нас, поки дорога була перекрита, виїхало 3 машини», – Юрій Іваниця.

Він повідомив, що 30 липня, о 10 годині, в Тернопільській ОДА відбудеться круглий стіл, де зберуться місцеві активісти та представники громади, щоб вирішити питання ремонту.

 

 

Фото: Ігор Василів

Попередня стаття

На Тернопільщині люди перекрили дорогу

Наступна стаття

Реконструкція альтанки у парку ім. Т. Шевченка обійдеться Тернополю у 450 тисяч гривень

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.