«За тиждень компетентним не станеш», – тернополяни про навчання депутатів у Трускавці (Відео)

Близько 250 майбутніх парламентарів від партії “Слуга народу” перебувають у курортному Трускавці на Львівщині. Тут упродовж 7 днів триватиме їхнє навчання. За цей час мають навчитися основ врядування. За вчителів матимуть викладачів Київської школи економіки і відомих українських економістів. Тематика навчань охопить ще й інфраструктуру, безпеку, оборону, макроекономіку та податки.

Чи можливо за тиждень стати професійним політиком − дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР»

 

Попередня стаття

У Тернополі борються за Кубок України з пожежно-прикладного спорту (Відео)

Наступна стаття

У Данії в ДТП загинув уродженець Тернопільщини разом з дітьми

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.