На Гаївському перехресті водій розтрощив автомобіль, в’їхавши в обмежувач руху транспорту (НАЖИВО)

На Гаївському перехресті ДТП. Вкотре водії автівок зруйнували обмежувач руху, встановлений для великогабаритного транспорту на час ремонту мосту. Цього разу значно постраждала й вантажівка. Рух транспорту на цій ділянці дороги тимчасово перекритий.

Зазначимо, це вже не перший випадок, коли водії не зважають на дорожні знаки та металеві ворота-обмежувачі. Зовсім нещодавно водій автівки зруйнував, а потім відшкодував ремонт конструкції.

Попередня стаття

Тернопільські студенти-медики найкраще впоралися з міжнародним іспитом з основ медицини (Відео)

Наступна стаття

На Київській у Тернополі триває заміна зношених тепломереж (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.