На Тернопільщині збаражчанин взявся за реставрацію старовинних костелів (Фото/Відео)

Роботи з впорядкування Костелу розпочали у с. Залужжя на Тернопільщині. Ініціатором реставрації старовинних будівель є голова Благодійного фонду “Пам’ять і любов”, збаражчанин Андрій Савка. Чоловік захоплюється величчю старовинних костелів і хоче зберегти їх для наступних поколінь.

Долучитися до ремонту та допомогти може кожен – матеріально, будматеріалами чи фізично.

 

 

Попередня стаття

Поліцейські розшукують дівчину, яка обікрала магазин “Єва” (Відео)

Наступна стаття

Через кільце біля «шостого магазину» у тролейбусів злітають «роги» (Фото. Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.