«Песимісти сидять на роботі», – тернополяни про оптимізм (Відео)

Люди поділяються на оптимістів та песимістів. Оптимісти вірять у свої сили і завжди дивляться у майбутнє, сподіваючись тільки на те, що у них буде менше спадів та більше злетів.  А песимісти — це люди, які бояться того, що має статися, та й взагалі, не вірять у свої сили.

Кого в Тернополі більше – оптимістів чи песимістів– дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

Попередня стаття

«Хліб, сила, воля», – тернополяни про значення кольорів прапора України (Відео)

Наступна стаття

На сході України загинув 20-річний військовий з Тернопільщини

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.