«Потрібно зняти, бо зажиріли», – тернополяни про скасування депутатської недоторканності (Відео)

Верховна Рада України на засіданні 3 вересня проголосувала за скасування недоторканності народних депутатів. Рішення підтримали у другому читанні і в цілому 373 народні депутати за необхідних 300, – повідомляє Радіо Свобода.

Закон прибрав з 80 статті Конституції текст про те, що депутатам гарантується недоторканність і їх не можна притягнути до кримінальної відповідальності без згоди Верховної Ради.

Закон набуде чинності з 1 січня 2020 року.

Чи підтримують тернополяни рішення про зняття депутатської недоторканності, – дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

 

Попередня стаття

Затор від Слівенської до стадіону. На Бандери поламався тролейбус (Фото)

Наступна стаття

Від вибуху постраждав ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий (Оновлюється)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.