Загиблий Василь Жданкін першим публічно виконав Гімн України. Памʾятаємо… (Відео)

2 вересня Україна втратила видатного кобзаря, барда і бандуриста Василя Жданкіна. Легендарний музикант, якому було 61 рік, загинув у ДТП, недалеко від свого дому, в Кременці.

У часи СРСР на фестивалі він уперше виконав пісню, що згодом стала Гімном України. За її виконання він тоді зміг отримати головну нагороду.

Висловлюємо співчуття близьким загиблого. Памʾятаємо…

Попередня стаття

У Тернополі розпочали реконструкцію площі перед залізничним вокзалом. Рух транспорту обмежений (Фото)

Наступна стаття

Затор від Слівенської до стадіону. На Бандери поламався тролейбус (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.