На подвір’ї ректора ТНЕУ – вибух (Наживо)

Зранку 4 вересня на подвір’ї ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого у селі Петриків пролунав вибух. Як кажуть очевидці, чоловік підняв пакет з невідомим вмістом, а той розірвався у нього в руках. Потерпілих від вибуху Андрія Крисоватого з дружиною забрали автомобілі “швидкої”. На місці працює швидка, поліція, а також піторехніки.

На місці події працює знімальна група Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР. Усе, що там відбувається, транслюємо НАЖИВО.

Попередня стаття

Від вибуху постраждав ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий (Оновлюється)

Наступна стаття

На Тернопільщині покарали порушників риболовлі (фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.