Через недбалість бережанців горить ліс в урочищі Сторожисько (Відео)

На околиці м. Бережани Тернопільської області горить ліс. Пожежа в урочищі Сторожисько спалахнула вчора, 11 вересня. На відео з безпілотника, опублікованого на сторінці у Фейсбук «Info Berezhany», видно, як вогонь поширюється лісом,  а у небо піднімається чорний дим.

«Бережанці-господарники» підпалили бадилля на городі, вогонь поширився по лісі…»,  ̶  підпис у коментарі до відео.

Причини пожежі з’ясовуються.

 

Попередня стаття

Третій день у комі: депутат Тернопільської облради потребує допомоги

Наступна стаття

Таємниці жіночності. Відомі українки застерегли тернополянок від типових помилок (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.