Тернопільський екстрим-парк закрили на ремонт (Фото/Відео)

Сьогодні, 19 вересня,  розпочався ремонт  екстрим-парку у «Топільче». Тут демонтують пошкоджені елементи конструкції.

Як повідомляє начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Микола Круть, усі пошкоджені елементи конструкції будуть  відремонтовані.

«Працівниками підрядної організації буде оновлено покриття всіх фігур екстрим-парку, а також буде замінено фанеру для безпечного катання», – зазначає Микола Круть.

На час ремонту парк для катання закрили. Тернопільських скейтбордистів, роллерів та велосипедистів просять проводити тренування у скейт-парку на «Циганці».

 

 

Попередня стаття

«Витягнули 3 вантажівки сміття і гармату»: у гідропарку завершують очищення водойм (Фото)

Наступна стаття

У Чорткові встановили нові табло з графіком руху маршруток

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.