«Фокстер і Макс»: фільм з тернопільськими акторами зібрав аншлаг (Відео)

Перший український фільм з елементами 3-D графіки «Фокстер і Макс» зібрав аншлаг у Тернополі.

Головні ролі пригодницького блокбастеру зіграли тернополяни. Макса ─ Богдан Козій, а Соню ─ Віталіна Турчин.

Місцевим глядачам юні актори презентували прем’єру особисто.

«Ми бачили перший раз фільм, я його дивився з захопленням, було цікаво побачити результат. Враження були дуже хороші, тому я всім рекомендую на нього сходити», ─ каже актор Богдан Козій.

Для Богдана та Віталіни – це перший досвід. Кажуть, досі не вірять, що це вони на екрані.

«Я пам’ятаю, що ми просто сидимо, дивимось і не розуміємо, хто це. В нас не вкладається в голові, що це ми, що це справді ми. Всі дивляться, сміються, і ми розуміємо, що справді зробили щось хороше», ─ каже акторка Віталіна Турчин.

За сюжетом, школяр Макс знаходить балончик із нанофарбами і малює зображення собаки. Несподівано намальоване графіті оживає.

Творці фільму Анатолій та Анастасія Матешко – подружжя. Ідею, кажуть, списали зі свого молодшого сина.

«У нас фільм сімейний, там є що побачити дітям і над чим поміркувати дорослим. Надідея – це те, що штучний інтелект, який зараз в буденність нашу входить, ми не зовсім знаємо, як з ним поводитись», ─ каже співавторка сценарію фільму Анастасі Матешко.

«Найголовніше, що було в нашому фільмі, це артисти. Нам вдалося знайти цих талановитих дітей – головних героїв, між якими є цікаві відносини», ─ режисер фільму Анатолій Матешко.

Фокстер’єра Амадея, на роль собаки-робота, теж відбирали серед професійних акторів.

Над створенням фільму працювали 2,5 роки. Бюджет проекту – 50 млн гривень.

У прокат фільм вийшов 19 вересня. Переглянути його можна в усіх кінотеатрах України.

 

Попередня стаття

Одна з найсучасніших автомийок Тернополя «Wash Tec» святкує рік роботи (Відео)

Наступна стаття

Помитись з комфортом: з понеділка у будинках тернополян зʼявиться гаряча вода

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.