Рідні Віталія Гнатишина шукають свідка вбивства біля Allure (Відео)

Відео, на якому видно злочин – смертельне побиття Віталія Гнатишина біля тернопільського нічного клубу, опублікував брат загиблого.

Молодий хлопець, студент місцевого вишу Віталій Гнатишин отримав смертельні травми у бійці, бо заступився за дівчину. Відтоді справу розглядають у суді. Рідні загиблого переконують, що справу затягують навмисне. Вони шукають особу з відео, яка може бути координатором та свідком трагічної події.

«Доброго дня! Маю велике прохання до всі друзів, знайомих, журналістів, активістів і тих, хто спостерігає за справою вбивства мого брата Віталія Гнатишина біля нічного клубу Алюр, 30.06.2018р. в Тернополі.
ПРОШУ ДОПОМОГТИ ВСТАНОВИТИ ТРЕТЮ ОСОБУ, яка є співучасником, координатором, а також свідком вбивства. Особа, яка постійно спостерігала і в певний момент, коли брат з друзями вийшов із закладу, підвела Біляшевича В. до них, після чого почалося побиття і саме вбивство Терендехом С. Гнатишина Віталія.
Ми не одноразово зверталися із клопотаннями у правоохоронні органи, про встановлення даної особи, на що отримували усні відповіді «він вам не допоможе.
Подейкують, що дана особа є сином впливових батьків в Тернополі, які допомагають зв’язками і фінансово вбивцям , і дуже не хочуть щоб його притягнули до відповідальності або навіть у якості свідка.

Прошу всіх максимально поширити дану інформацію! Можливо у наступному клопотанні ми вже вкажемо прізвище і ім’я цього «свідка».
Тільки суспільним резонансом, ми зможемо подолати цю нечисть», – написав у соцмережі Фейсбук брат Віталія Гнатишина Дмитро Гнатишин.

 

Опубліковано Dmytro Hnatyshyn Четвер, 19 вересня 2019 р.

Попередня стаття

Тернопільським артистам, які на знак протесту звільнилися з оркестру, шукають заміну

Наступна стаття

У Борщівському районі водій іномарки спричинив ДТП: загинув пасажир (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.