У Чорткові збудують новий ринок

Перенести ринок з центральної частини міста – це давня мрія чортківчан. Тому новий ринок вирішили збудувати  на вул. О. Гончара,21 і міститиме він 100 торгових місць.

11 липня цього року було оголошено тендер про визначення компанії, яка будуватиме ринок у Чорткові. Для участі у відборі  подали заявки чотири фірми. Переможцем стало товариство, яке запропонувала найнижчу ціну за виконані роботи.

Міський голова Чорткова уже підписав договір із представником компанії про початок робіт з будівництва нового комунального ринку.

Згідно з договором, спорудження ринку коштуватиме 8 млн 599 тис. грн, з яких 7 млн 697 тис. грн надано з Державного фонду регіонального розвитку, і лише 902 тис. грн – із місцевого бюджету.

 

Попередня стаття

У Тернополі головний лікар швидкої змагається у конкурсі проектів

Наступна стаття

«З візочком проїхати неможливо», – тернополяни про висоту бордюрів у місті (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.