Міст, який обвалився у Лисівцях, замінять на металевий

Міст у селі Лисівці Заліщицького району – на ремонті . Раніше ним  їздили фури з трьох сусідніх кар’єрів. У лютому його аварійна частина не витримала навантаження і обвалилася.

Служба автодоріг у Тернопільській області влаштовує на його місці тимчасовий металевий міст. Це дозволить відновити рух частиною дороги, котра пролягає  через Лисівці.

Зараз мостовики влаштовують буронабивні палі. Готові вже 24 із 30 опор. Ремонт планують завершити до кінця року.

Попередня стаття

У садках Тернополя знову вимкнуть опалення

Наступна стаття

Брендовий одяг возили, як секонд-хенд: сліди афери ведуть до Тернополя

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.